Hakkımızda

Çin ekonomisi gün geçtikçe büyüyen ve dünyayı kapsayan bir pazar haline gelmiştir. Çin pazarı için dünya pazarının minyatürleşmiş hali demek çok yerinde bir tanımdır. Çin ile ithalat-ihracat yapmak isteyen siz değerli iş adamlarımızın Uzakdoğu ülkesi olan Çin'e yabancı olmanız, diline, kültürüne uzak olmanız ve Çin ile ticaret bağlamında gerekli prosedürlere hakim olmayışınızdan Çin ile ticaret yaparken yaşayacağınız kaos ve sıkıntılar aşikardır. İşte tam bu kördüğümde biz Akasya Danışmalık olarak sizlere altın tepsiyle hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Deneyimli, güvenilir ekibimizle Çin'in tüm bölgelerinde ve tüm sektörlerde; ürün araştırması, kalite kontrolü, pazarlık-sözleşme, lojistik, rehberlik alanlarında verdiğimiz hizmetlerin yanı sıra tüm fuarlarda 3.gözünüz olarak hizmetinizdeyiz.

Uzun yıllar Çin de olmamız bu ülkenin diline kültürüne ve ticari yapısına hakim olmamız müşterilerimizin güvenli ve rahat ithalat ihracat yapmasını sağladığı müşterilerimiz tarafından gözlendi.Türkiye pazarı ile birlikte Almanya Amerika Hollanda İran Yunanistan Fransa ve orta asyadaki bir çok firmanın çin deki fırsat anahtarı olduk ve projelerinde ki  düğümleri çözerek işlerini kolaylaştırdık ve Çözümlerimize devam ediyoruz.

Çin ile yapacağınız her nevi ticari projelerinizde deneyim ve tecrübelerimizle hizmetinizdeyiz.

 

Saygılarımızla 

Akasya Danışmanlık