Neden biz?

Evet, bir firma ile çalışacaksanız neden o firmayı seçmelisiniz?
Size ne katacak? Size ne kazandıracak? Size ne gibi faydaları olacak?


Bir ülkenin dilini bilmek o ülkeyi bilmektir, o milletin duygu ve düşüncelerini bilmektir.


Çok iyi derecede Çince, İngilizce konuşup yazabilen Türk ve Çinli ekibimiz, bu ülke insanı ile bütünleşmiştir. Yapılan ticari anlaşmaların sonucunda bizimle çalışmanın farkını göreceğinizden emin olabilirsiniz.


Bir ülkenin ticari ve kültürel yapısına hakim olmak için o ülkede yerleşik yaşamanız gerekmekte, Akasya Danışmanlık olarak Çin'de 8.yaşımıza girdik. Aldığımız eğitim ile birlikte bu ülkenin insanları ile iç içe olmamız Çin ile iş yapan firmalara kolaylık sağlayacaktır.


Bazı firmalar direk fabrika ile çalışmayi tercih etmektedir. Biz danışmanlık ve mümessillik hizmeti veren firmaları farklı kategorize edip, aracı zihniyeti ile gören firmalar genelde zarar etmektedir. Meşhur atasözlerimizden biri bu durumu çok iyi ifade etmekte, pazara pirince giderken evdeki bulgurdan olmak! O yüzden işi erbabına danışmak, vakıf olandan fikir almak en doğrusudur. Aksi takdirde çıkan bazı problemler paranızın en önemliside kıymetli zamanınızın kaybına neden olacaktır. Bu kayıpları önlemek için işinizin takibatını bize vermeniz size kahvenizi rahatlıkla yudumlama keyfi sunacaktır. Farkı ancak bizimle çalışarak görebilirsiniz.