Tavsiyelerimiz

Akasya Dış ticaret danışmanlığı olarak ithal veya ihraç edeceğiniz her nevi üründe sizler için pazar araştırmasını profesyonel ekibimizle yapmaktayız.

İstediğiniz her ürünü size en uygun şartlarda tedarik ediyoruz.Akasya Dış ticaret danışmanlığı sizin Çin deki firsat anahtariniz olarak hizmetlerine devam ediyor.

Türkiye deki hammadde zenginliğini göz önüne alırsak siz ihracat yapmak isteyen firmalara danışmanlık hizmeti vererek projelerinizi dahada verimli hale getiriyoruz.

Çin'de de işçiliğin ve üretimin  ucuz olmasının nedeni ile de ithal ettiğimiz ürünler fazla.Bir çok ülkeye bir çok ürünün ithalatını yapan firmamız bir çok sektörde tecrübelidir.Akasya danışmanlık  sizlere pratik çözümler sunacaktır.

Çin de gerçekleşen fuarlara katılan girişimcilerin çok verimli sonuç elde ettiklerini gözlemledik.Bu fuarlardaki tecrübelerimizle sizlere profesyonel rehberlik yapıyoruz.Sadece tercüman degil size yol gösteren bir rehber olarak yanınızda olacağız.

Çin deki ekibimiz hem dil hem teknik bilgi bakımından tecrübeleri ile sizin en büyük destekçiniz olmakla birlikte projelerinizi daha verimli hale getirmek için tüm enerjisi ile hizmet verecektir..

Hedefimiz ithalatı geliştirip ihracatı artırmaktır.Siz değerli girişimciler sizleri Çin halk cumhuriyetinin ekonomi potansiyelini keşfetmeye davet ediyoruz

Akasya Ailesi olarak sizleride aramizda görmekten mutluluk duyarız.